Karolina Smakowska – Danis

Jestem pedagogiem, terapeutą i edukatorem. Jako CODA – dziecko osób głuchych łączę świat słyszących i głuchych. Jestem tłumaczem PJM.
Współpracuję z placówkami oświatowymi z zagranicy w ramach projektów unijnych a także z instytucjami lokalnymi. Zajmuję się organizacją szkoleń i wydarzeń kulturalnych. Prowadzę warsztaty dla dzieci i dorosłych m.in z PJM, metodyki pracy z dziećmi głuchymi oraz doradztwo dotyczące współpracy z osobami niepełnosprawnymi.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, uwielbiam tańczyć a ostatni „grosz” mogłabym wydać na podróże.
karolina@owiro.pl

Elżbieta Stawecka

Jestem pedagogiem, specjalistą psychoterapii uzależnień, seksuologiem, trenerem.
Pracuję zgodnie z duchem Dialogu Motywującego, który opiera się na partnerstwie, bezwarunkowej akceptacji, współczuciu oraz wydobywaniu. Wykorzystuję również podejście poznawczo-behawioralne – głównie elementy terapii schematów, mindfulness oraz ACT.
Od lat współpracuję z lokalnym organizacjami pozarządowymi zajmującymi się pracą z osobami zagrożonymi wykluczeniem lub wykluczonymi społecznie. Komunikuję się w Polskim Języku Migowym (poziom B1), znam kulturę osób Głuchych oraz specyfikę pracy z osobą głuchą lub słabosłyszącą.
W wolnych chwilach lubię czytać książki, szczególnie reportaże i biografie. Uwielbiam również odkrywanie uroków krajów Śródziemnomorskich.
ela@owiro.pl

Krzysztof Sujkowski

Jestem pedagogiem specjalnym, psychologiem, a także psychoterapeutą w trakcie
czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.
Od siedmiu lat jestem związany z edukacją osób niesłyszących. Na co dzień w swojej pracy
posługuję się językiem migowym. Współpracuję z poradnią dla dzieci i młodzieży, gdzie
diagnozuję oraz prowadzę konsultacje i psychoedukację z dziećmi i ich rodzicami.
Prywatnie mąż, ojciec dwóch wspaniałych synów. Miłośnik czytania książek – nie tylko tych
psychologicznych. Wielbiciel dobrej kuchni i gastroturystyki – podróżne kulinarne to według
mnie najlepsza forma aktywnego spędzania czasu.
krzysiek@owiro.pl

Anna Krukowska

Z wykształcenia jestem filologiem. Doświadczenie w zarządzaniu projektami i komunikacją oraz organizowaniu i koordynowaniu wydarzeń, wykorzystuję do realizacji misji Fundacji.

Interesuję się dostępnością cyfrową i neuroróżnorodnością. Wierzę, że każdy człowiek ma prawo do pełnego uczestnictwa w społeczeństwie, niezależnie od sposobu funkcjonowania i stylu przetwarzania informacji.

Moją wielką pasją jest planowanie podróży. Czerpię ogromną radość z odkrywania nowych miejsc i poznawania różnych kultur.
anna@owiro.pl

Translate »
Skip to content